O firmie

Witaj w świecie automatyzacji i robotyzacji!

Kim jesteśmy? Polską firmą, która nieprzerwanie od 2010 roku świadczy usługi w zakresie robotyzacji oraz automatyzacji produkcji. Forma organizacyjno-prawna przedsiębiorstwa to spółka jawna.

Gdzie jesteśmy? Siedziba firmy zlokalizowana jest na terenie SSE EUROPARK w Mielcu. Produkcja, magazyn oraz pozostałe działy firmy zajmują obecnie powierzchnię 1200m2.

Jak działamy? Każda realizacja jest inna, dlatego każde zadanie traktujemy wyjątkowo i indywidualnie.

Co robimy? Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonywaniu i uruchamianiu zrobotyzowanych systemów, integracji maszyn do współpracy z robotami oraz produkcji maszyn i urządzeń nieseryjnych. Wszystkie projekty realizujemy ze szczególnym ukierunkowaniem na indywidualne potrzeby klienta. Zakresem naszego działania są wszystkie dziedziny przemysłu, gdzie zastosowanie układów automatyki zapewnia wzrost wydajności pracy maszyn i urządzeń, zwiększa ich niezawodność, obniża koszty eksploatacji oraz poprawia bezpieczeństwo obsługi.

Jak pracujemy? Realizowane przez STERTECH projekty wykonywane są z uwzględnieniem najwyższych standardów, obowiązujących norm jakościowych i wymogów bezpieczeństwa.

Nasz zespół? STERTECH to osoby posiadające gruntowną i specjalistyczną wiedzę w zakresie robotyzacji oraz automatyzacji procesów produkcyjnych.

Co otrzymasz? Proponujemy naszym Odbiorcom pełną obsługę od projektu po dostawę i montaż.
Naszą wiedzę opieramy na doświadczeniach zdobytych w trakcie realizacji wykonywanych projektów.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Rafał Czachor, Rafał Sokół.

Brak kategorii