stertecch robotyzacja kontakt

Masz jakieś pytania lub chcesz poznać szczegóły naszej oferty?
Porozmawiajmy!

stertech mielec robotyzacja integrator robotów

O firmie

Kim jesteśmy?

Polską firmą, która nieprzerwanie od 2009 roku świadczy usługi w zakresie automatyzacji oraz robotyzacji produkcji. Forma organizacyjno-prawna przedsiębiorstwa to spółka jawna.

Gdzie jesteśmy?

Siedziba firmy zlokalizowana jest na terenie SSE EUROPARK w Mielcu. Produkcja, magazyn oraz pozostałe działy firmy zajmują obecnie powierzchnię 1200m2.

Jak działamy i co robimy?

Każda realizacja jest inna, dlatego każde zadanie traktujemy wyjątkowo i indywidualnie. Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonywaniu i uruchamianiu zrobotyzowanych systemów, integracji maszyn do współpracy z robotami oraz produkcji maszyn i urządzeń nieseryjnych. Wszystkie projekty realizujemy ze szczególnym ukierunkowaniem na indywidualne potrzeby klienta. Zakresem naszego działania są wszystkie dziedziny przemysłu, gdzie zastosowanie układów automatyki zapewnia wzrost wydajności pracy maszyn i urządzeń, zwiększa ich niezawodność, obniża koszty eksploatacji oraz poprawia bezpieczeństwo obsługi.

Jak pracujemy?

Realizowane przez STERTECH projekty wykonywane są z uwzględnieniem najwyższych standardów, obowiązujących norm jakościowych i wymogów bezpieczeństwa.

Nasz zespół?

STERTECH to osoby posiadające gruntowną i specjalistyczną wiedzę w zakresie robotyzacji oraz automatyzacji procesów produkcyjnych.

Co otrzymasz?

Proponujemy naszym Odbiorcom pełną obsługę od projektu po dostawę i montaż.
Naszą wiedzę opieramy na doświadczeniach zdobytych w trakcie realizacji wykonywanych projektów.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Zarząd STERTECH
Rafał Czachor, Rafał Sokół.

Obejrzyj

Nasze przykładowe realizacje

Poznaj

Naszych Partnerów

Programy

Systemowe

Nasze doświadczenie oraz najwyższą jakość oferowanych usług potwierdza status STERTECH jako Partnera systemowego YASKAWA oraz uczestnictwo w programie integratorskim FRONIUS