stertecch robotyzacja kontakt

Masz jakieś pytania lub chcesz poznać szczegóły naszej oferty?
Porozmawiajmy!

Roboty YASKAWA

Firma YASKAWA powstała ponad 100 lat temu w Japonii jako producent silników elektrycznych. Obecnie to technologiczny lider w branży robotyki i automatyki przemysłowej.

stertech roboty yaskwa robotyzacja przemysłu produkcja prasy krawędziowe spawalnie zrobotyzowane

Dzięki swojej konstrukcji i wszechstronności roboty przemysłowe YASKAWA idealnie wpisują się do sektorów przemysłu i doskonale sprawdzają się jako wsparcie w zakresie przenoszenia oraz manipulowania różnego rodzaju detalami. Roboty Yaskawa z dużym powodzeniem spełniają się w różnych dziedzinach przemysłu, np. zrobotyzowane spawalnie, obsługa pras krawędziowych, centr gnących, obrabiarek CNC czy logistyki / paletyzacji.

Firma STERTECH od wielu lat jest Partnerem Systemowym YASKAWA i zajmuje się integracją robotów do współpracy z maszynami w różnych dziedzinach przemysłu

Seria robotów MOTOMAN GP to kompaktowe i szybkie roboty o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Są to roboty idealne do przenoszenia przedmiotów o wadze od 4 do 600 kg.

Robot przemysłowy MOTOMAN GP4 to najmniejszy 6-osiowy robot seriii GP. Oferuje wysoką wydajność w szerokim zakresie zastosowań, takich jak przenoszenie, obsługa maszyn i aplikacje montażowe, z prędkościami osi do 1000 / s i udźwigu do 4 kg.

MOTOMAN GP7, jeden z najbardziej udanych modeli, jest niezwykle zwrotnym, kompaktowym i uniwersalnym robotem o udźwigu 7 kg, zasięgu 927 mm i doskonałej powtarzalności na poziomie +/- 0,01 mm.

yaskawa_stertech_gp7