Żegnamy 2021 rok!

Żegnamy 2021 rok! Nadszedł czas na małe podsumowanie tego, co się w ciągu ostatnich 12 miesięcy u nas wydarzyło. Za nami kolejny rok, który obfitował w wiele niespodzianek, inwestycji, wyzwań i oczywiście ciekawych projektów.
W ciągu całego roku zmierzyliśmy się zarówno z małymi jak i wielkimi inwestycjami, a praca nad każdą z nich przynosiła nam ogromną radość i satysfakcję.
Do naszego portfolio doszło w sumie kilkadziesiąt projektów. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy wiele stanowisk zrobotyzowanych, uruchamialiśmy linie produkcyjne i wykonaliśmy kilkaset układów/płyt sterujących. Jesteśmy dumni z liczb, które to wszystko opisują, ale najważniejsze w tym jest dla nas zadowolenie naszych Klientów i Partnerów. To uważamy za niepoliczalne i to jest dla nas bezcenne.
Co dalej?
W 2022 roku mamy bardzo ambitne plany, jak to my!
Z optymizmem wchodzimy w nowy rok. Kilka inwestycji już rozpoczętych czeka na zakończenie, a kolejne umowy są finalizowane i czekają na swoją kolej. W nadchodzącym roku chcemy jeszcze bardziej skupić uwagę na ofercie opartej o stanowiska zrobotyzowane, które aktualnie z powodzeniem wdrażamy w coraz to nowe dziedziny przemysłu.
Jesteśmy ciekawi – jakie nowe rozwiązania oraz urządzenia zrewolucjonizują rynek w 2022 roku. Nie możemy się też doczekać kolejnych spotkań, a przede wszystkim nawiązania nowych relacji!
Z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzymy wszystkim naszym Klientom i Partnerom zdrowia, wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów. Nowy Rok to bardzo często czas na zmiany, nowe pomysły i trudne decyzje. Życzymy Wam, by były to tylko zmiany na lepsze i by podjęte decyzje pomogły Wam cały czas się rozwijać.
Wszystkiego dobrego! 🎄✨🎁

Aktualności , , , , , , ,