stertecch robotyzacja kontakt

Masz jakieś pytania lub chcesz poznać szczegóły naszej oferty?
Porozmawiajmy!

O firmie

Kim jesteśmy?

Polską firmą, która nieprzerwanie od 2009 roku świadczy usługi w zakresie automatyzacji oraz robotyzacji produkcji. Forma organizacyjno-prawna przedsiębiorstwa to spółka jawna.

Gdzie jesteśmy?

Siedziba firmy zlokalizowana jest na terenie SSE EUROPARK w Mielcu. Produkcja, magazyn oraz pozostałe działy firmy zajmują obecnie powierzchnię 1200m2.

Jak działamy i co robimy?

Każda realizacja jest inna, dlatego każde zadanie traktujemy wyjątkowo i indywidualnie. Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonywaniu i uruchamianiu zrobotyzowanych systemów, integracji maszyn do współpracy z robotami oraz produkcji maszyn i urządzeń nieseryjnych. Wszystkie projekty realizujemy ze szczególnym ukierunkowaniem na indywidualne potrzeby klienta. Zakresem naszego działania są wszystkie dziedziny przemysłu, gdzie zastosowanie układów automatyki zapewnia wzrost wydajności pracy maszyn i urządzeń, zwiększa ich niezawodność, obniża koszty eksploatacji oraz poprawia bezpieczeństwo obsługi.

Jak pracujemy?

Realizowane przez STERTECH projekty wykonywane są z uwzględnieniem najwyższych standardów, obowiązujących norm jakościowych i wymogów bezpieczeństwa.

Nasz zespół?

STERTECH to osoby posiadające gruntowną i specjalistyczną wiedzę w zakresie robotyzacji oraz automatyzacji procesów produkcyjnych.

Co otrzymasz?

Proponujemy naszym Odbiorcom pełną obsługę od projektu po dostawę i montaż.
Naszą wiedzę opieramy na doświadczeniach zdobytych w trakcie realizacji wykonywanych projektów.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Zarząd STERTECH
Rafał Czachor, Rafał Sokół.