stertecch robotyzacja kontakt

Masz jakieś pytania lub chcesz poznać szczegóły naszej oferty?
Porozmawiajmy!

Robotyzacja produkcji

Robotyzacja produkcji to dla dzisiejszych przedsiębiorstw nowe możliwości. Mówimy tutaj o zwiększeniu mocy produkcyjnej zakładów, poprawie jakości, powtarzalności procesu, zredukowaniu przestojów oraz co jest bardzo istotne – zwiększeniu bezpieczeństwa pracy.

Jeżeli w swoim zakładzie realizujesz proces, który wymaga wielokrotnego wykonywania powtarzalnych czynności, to najwyższy czas zainteresować się robotyzacją produkcji.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie w obszarze robotyzacji przemysłu oferujemy Państwu kompleksowe wsparcie od koncepcji, projektu po wykonanie stanowiska automatyzacji i robotyzacji produkcji w różnych dziedzinach przemysłu.

Przykładowe

Obszary robotyzacji

Jak działamy

i co robimy?

Na etapie pomysłu, projektu tworzymy koncepcję całego systemu – robota przemysłowego wraz z dedykowanym systemem sterowania, integracją ze współpracującymi maszynami, systemem wizualizacji oraz układem odpowiednich zabezpieczeń. Tworzymy również indywidualną symulację pracy robota co pozwala na odpowiedni dobór urządzenia, sprawdzenie zasięgu pracy, pomiary czasu cyklu oraz zoptymalizowanie zajmowanej przez stanowisko przestrzeni w zakładzie.

Stanowiska zrobotyzowane – oferowane przez STERTECH roboty są dostosowywane do indywidualnych potrzeb danej aplikacji poprzez:

  • dobór odpowiedniego robota
  • przygotowanie stanowiska
  • oprogramowanie procesu
  • wyposażenie robota w chwytaki, czujniki
  • integrację z maszynami w linii produkcyjnej
  • szkolenie obsługi
  • serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny

Jesteśmy integratorem i partnerem firm YASKAWA, ABB, KUKA, FANUC, MITSUBISHI

STERTECH - Partner systemowy

YASKAWA

Nasze doświadczenie oraz najwyższą jakość oferowanych usług potwierdza status STERTECH jako Partnera systemowego YASKAWA.

Planujesz zrobotyzować swoje przedsiębiorstwo? Poznaj roboty YASKAWA i zrobotyzuj wspólnie ze STERTECH swój proces produkcyjny.

Zachęcamy do współpracy

Skontaktuj się z nami i uzyskaj więcej informacji.

Przykładowe realizacje STERTECH

Stanowiska zrobotyzowane